POWERBANK BUQU CHUBS /PIG/

Niezależnie od tego co robisz: czy siedzisz w szkole, bawisz się na imprezie albo biegasz po sklepach, powerbank BUQU Chubs /PIG/ w kształcie zabawnej świnki przechowuje wystarczającą moc, aby Twoje ulubione urządzenia mobilne były naładowane i gotowe do pracy. Dzięki klamerce możesz przyczepić go tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.

POWERBANK BUQU BUBS /DUCK/

Nasza kaczka-dziwaczka nie znosi jajek na twardo i nie ma czubka z kokardą 🙂 BUQU BUBS /Duck/ jest jednak inna od pozostałych kaczek, które znacie. Jej brzuch skrywa port USB, zaś niewielkie wnętrze przechowuje wystarczającą moc, aby Twoje ulubione urządzenia mobilne były naładowane i gotowe do pracy. Dzięki klamerce możesz przyczepić ją tam, gdzie chcesz, aby była blisko Ciebie, kiedy będziesz jej potrzebować.

POWERBANK BUQU CHILL /PENGUIN/

Powerbank BUQU Chill w kształcie pingwina to idealne połączenie bycia uroczym i fajnym. W swojej niedużej, smukłej sylwetce skrywa wystarczająco dużą moc, aby nigdy nie zabrakło Ci energii, gdy jesteś poza domem. Dzięki klamerce możesz przyczepić go tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.

POWERBANK BUQU NADE /GRANAT/

Bycie wybuchowym nie jest mile widziane przez otoczenie. Lepiej mieć wybuchowo efektowne gadżety, które zrobią mocne wrażenie. Taki jest właśnie BUQU NADE w kształcie granata. W swoim niewielkim wnętrzu przechowuje on wystarczającą moc, aby Twoje ulubione urządzenia mobilne były naładowane i gotowe do pracy. Dzięki klamerce możesz przyczepić go tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.

POWERBANK BUQU POPS

Rozpieść siebie i twój telefon smakowitym powerbankiem BUQU POPS. Inspirowany lodami Powerbank BUQU POPS sprawi, że Twój telefon będzie w pełni naładowany i gotowy na każdą chwilę z przyjaciółmi przez całe lato. Dzięki klamerce możesz przyczepić go tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.

POWERBANK BUQU PINA

Poczuj smak wakacji niezależnie od pory roku! BUQU PINA to soczyste wspomnienie letnich chwil, a jego sok utrzyma Cię przy życiu (online ;)), gdy zabraknie Ci energii pod koniec dnia. Nasz ananas BUQU PINA przechowuje wystarczającą moc, aby Twoje ulubione urządzenia mobilne były naładowane i gotowe do pracy. Dzięki klamerce możesz przyczepić go tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.

POWERBANK BUQU ‚CAKE ME’ by STEVE AOKI

Niezależnie od tego, czy siedzisz w szkole, czy bawisz się na imprezie, inspirowany światowej klasy DJ’em Stevem Aoki powerbank BUQU ‚CAKE ME’ w kształcie smakowitego ciastka przechowuje wystarczającą moc, aby Twoje ulubione urządzenia mobilne były naładowane i gotowe do pracy. Dzięki klamerce powerbank BUQU staje się gadżeciarskim brelokiem, który możesz przyczepić tam, gdzie chcesz, aby był blisko Ciebie, kiedy będziesz go potrzebować.